Сидіння Qeeboo Rabbit Baby червоне (НА ЗАМОВЛЕННЯ)

  • Бренд: Qeeboo
  • Код товару: Qeeboo Rabbit Chair Baby Red
  • Доступність: Предзаказ
Ціна 3 700грн. Без ПДВ: 3 700грн.
Сидіння-кролик Qeeboo Rabbit Baby Chair — флагманський виріб молодого італійського бренду. Його зконструював засновник Qeeboo, дизайнер Стефано Джованноні, відомий як автор популярних, харак...

Сидіння-кролик Qeeboo Rabbit Baby Chair — флагманський виріб молодого італійського бренду. Його зконструював засновник Qeeboo, дизайнер Стефано Джованноні, відомий як автор популярних, характерних, поетичних форм, які, до речі, найчастіше підробляють (Джованноні називає себе чемпіоном світу за кількістю контрафактів його виробів). Силует сидіння справді схожий на кролика, милу тварину, символ любові і удачі. Можна сісти на нього так, щоб вуха кроля перетворилися на спинку стільця, а спина на сидіння. Можна і осідлати його, схопивши за вуха. 

Мініатюрна версія сподобається дітям. Втім, виготовлене в Італії з литого під тиском поліетилену міцне сидіння витримає також дорослого. Вага сидіння менше 2 кг, що дозволить однією рукою підхопити його і віднести в потрібне місце будинку або саду. Доступні також велика версія і світильники тієї ж форми.

  • Габарити 262 x 453 x 527 мм, де остання цифра висота
  • Вага 1,74 кг без упаковки, 2,44 кг в упаковці
  • Придатний для використання в інтер'єрі, на балконі і на вулиці

 

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується, наберіть звичайний текст
    Недобре           Добре