Хустка Klements «Опіум», 140x140, шовк
- Бренд:Klements
- Модель: Klements Opium Scarf
- Наявність: В наявності
-
6400грн
Шовкову хустку Klements щедрими габаритами 137 x 137 см прикрашено візерунком «Опіум». Його можна було б вважати класичним квітковим, якби не вбудовані в нього квадрати типографських кольоропроб. Невідомо, як вони потрапили у цей візерунок під час друку. 100% шовку. Виготовлено на сімейній мануфактурі озера Комо, краї оброблені вручну.
Доставка з Not Basement здійснюється після оплати товару сервісом «Нова Пошта». Послугу накладеного платежу не практикуємо.
Для замовлень на суму від 3000 грн доставка безкоштовна. Якщо ви замовляєте шкарпетки Socksmith, від 3 пар доставка також безкоштовна.
Оплата товарів готівкою можлива в магазині Not Basement за адресою: Київ, вул. Костянтинівська, 75. Оплата здійснюється в національній валюті, в підтвердження видаємо товарний чек.
Для самовивозу рекомендуємо відкласти товари. Товари, які не були оплачені, чекатимуть протягом 2 діб.
Not Basement приймає оплату платіжними картками: в магазині можна сплатити терміналом, на сайті — через платіжну систему.

Ілюстратор із Лондона Шарлота Ален, яка створила чимало принтів для відомих англійських брендів, довгі роки накопичувала кращі ідеї, симпатії, фобії і фіксації, щоб реалізувати їх у рамках власного бренда Klements. Візуальну естетику марки диктує природа, похмура краса прогресу, магічне і потойбічне. Етичний бренд випускає рідкісні — у світі небагато примірників — шовкові хустки та одяг і виступає за повільну моду: купувати менше, але улюбленого і ретельно підібраного, аби носити довгі роки з любов'ю.
Дивитися ще товари бренду Klements
5850грн 18000грн
333грн 490грн
4040грн 25300грн
5000грн 7200грн
14800грн 32000грн
3600грн 4000грн
3600грн 4000грн
3700грн 4000грн