Сукня Klements "Dusk" «Приречений рейс. океан»

  • Бренд: Klements
  • Код товару: Klements Dusk Dress Doomed Voyage Ocean
  • Доступність: 1
Ціна 16 200грн. Без ПДВ: 16 200грн.
Найдраматичніший фасон Klements: романтична максі-плаття з шовкового сатину з об'ємними рукавами на манжетах, пишною спідницею зі складками і скромною горловиною. Сукня прикрашена візер...

доступні опції

Найдраматичніший фасон Klements: романтична максі-плаття з шовкового сатину з об'ємними рукавами на манжетах, пишною спідницею зі складками і скромною горловиною. Сукня прикрашена візерунком «Приречений рейс», який наслідує старовинну техніку Туаль-де-Жуи (toile de jouy) і відсилає в колоніальну добу.

У пошуках золота, прянощів, шовку і пригод англійські мореплавці відправлялися на край землі. Насолоджуючись екзотичними ландшафтами і привітністю тубільців, завойовники скупилися. Силою відбираючи у природи і аборигенів те, що їм не належить, загарбники накликали прокляття племінних старійшин. Контраст між райськими пейзажами і вікторіанською похмурістю, між благими намірами і дорогою в пекло виражений в монохромному візерунку. Зловісні знаки в нібито мирних сценах експедицій натякають, що сьогодні, коли люди знову вичавлюють соки з планети, повага, турбота і моральний кодекс стають цінною валютою.

91% шовку, 9% еластану - добавка подовжує життєвий цикл. Французькі шви. Колірна варіація «Океан»: яскравий синій плюс navy black. Зроблено в Англії обмеженим накладом.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується, наберіть звичайний текст
    Недобре           Добре