Світильник Qeeboo «Кролик» Plug Baby

  • Бренд: Qeeboo
  • Код товару: Qeeboo Rabbit Lamp Baby Plug
  • Доступність: 2
Ціна 6 200грн. Без ПДВ: 6 200грн.
Поетичний світильник Qeeboo в формі кролика, даючи затишне розсіяне освітлення, може бути і додатковим джерелом світла, і нічником. Компактна версія габаритами 262 x 453 x 527 мм на шнурі довжиною 180...

Поетичний світильник Qeeboo в формі кролика, даючи затишне розсіяне освітлення, може бути і додатковим джерелом світла, і нічником. Компактна версія габаритами 262 x 453 x 527 мм на шнурі довжиною 180 см призначена для інтер'єрів (для вуличної експлуатації необхідна LED-версія). При скромній вазі 2 кг світильник зручно переносити з кімнати в кімнату. А якщо ви вирішили зробити комусь подарунок, то легко донесете його в руках. Лампочка 18W E27 не вимагає частої заміни.

У продукту примітна історія: Стефано Джованоні, легенда італійського дизайну, звик створювати для відомих брендів цілі родини успішних продуктів, що встановлюють рекорди продажів. Його барний стілець Bombo для Magis підробляють в таких кількостях, що це тепер найвідоміший барний стілець на світі. У відповідь копіїстам Джованнони вирішив скласти їм цінову конкуренцію і заснував компанію-експеримент Qeeboo, яка виробляє і продає за адекватними цінами законні репліки дизайнерів на їх власні роботи. Світильник-кролик авторства Джованоні — флагманський продукт молодого італійського бренда. 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується, наберіть звичайний текст
    Недобре           Добре