Книга 'The Anatomy of Fashion'

Книга 'The Anatomy of Fashion'

  • Бренд: Phaidon
  • Код товару: Phaidon The Anatomy of Fashion
  • Доступність: 4
Ціна 2 800грн. Без ПДВ: 2 800грн.
Книга «Анатомія моди» — це дослідження людського тіла, кожної його частини окремо, від кінчиків пальців до шкіри, стегон і бюста, і тих способів, якими люди звикли їх прикривати і підкреслювати. ...

Книга «Анатомія моди» — це дослідження людського тіла, кожної його частини окремо, від кінчиків пальців до шкіри, стегон і бюста, і тих способів, якими люди звикли їх прикривати і підкреслювати. Фешн-критик Колін Макдауел, редактор, ілюстратор, викладач, академік і обличчя британської моди написав книгу, в заголовку якої є слово 'fashion', хоча вона по суті не тільки про моду.

На відміну від багатьох авторів, що розглядають тіло як єдине ціле і стиль як щось, що можна застосувати до цього цілого, Макдауел зосередився на несхожих функціях, виконуваних різними частинами тіла, і докладно, в історичному контексті, пояснив необхідність в корсетах і підборах, шубах і капелюхах. Автор докладно пояснює, що означає чорний колір в різних культурах, чим модні ексцентрики відрізняються від екстремістів, чому помер кутюр і чому люди схильні до масового смаку замість індивідуалізму.

Щедро ілюстрована енциклопедія «Анатомія моди: чому ми одягаємося саме так» замінить десяток книг про антропологію, соціологію та історії моди і дасть кожному читачеві вичерпну відповідь на питання про те, чому він одягається так, а не інакше.

Видавництво Phaidon, 2013, тверда обкладинка, 358 сторінок, 305 x 238 мм, ISBN: 978-0-7148-4947-8

АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується, наберіть звичайний текст
    Недобре           Добре