Книга 'Studio Job: Monkey Business'

  • Код товару: Studio Job Monkey Business
  • Доступність: 2
Ціна 2 000грн. Без ПДВ: 2 000грн.
Вичерпна монографія впливового дизайн-дуету Studio Job, який інтригує одних і нервує інших неповторним почуттям гумору. Колишнє подружжя, а нині лише партнери по Studio Job, Джоб Сметс і Нінке&nb...

Вичерпна монографія впливового дизайн-дуету Studio Job, який інтригує одних і нервує інших неповторним почуттям гумору. Колишнє подружжя, а нині лише партнери по Studio Job, Джоб Сметс і Нінке Тінагель називають свої роботи «декоративним мистецтвом XXI століття». Вони працюють в манері ренесансних гільдій, роблячи кожен об'єкт дрібним накладом у невеликому ательє в Ейндховені за допомогою команди ремісників. Кожен місяцями працює над одним об'ктом, що змушує критиків порівнювати результати з яйцями Фаберже і іншими примхами монархів. Дизайнери ж пропонують дивитися на їх творчість з точки зору майстерності, спостерігаючи в ньому програмну заяву проти промислового дизайну.

Концепція і провокативність у Studio Job панують над комерційними міркуваннями: кожна колекція починається з вибору вузької теми і продовжується тисячами ескізів, які, ще до того як почнеться виробництво, Сметс малює від руки, а Тінагель на комп'ютері. Найпростіший рівень, на якому можна розглядати діяльність Studio Job - їхні орнаменти, до яких часто застосовують слово «іконографія». Хтось називає їх стиль «необароко», хтось «неоготика», а співавтор монографії Рональд Лабакі як жарт застосовує термін «метапостмодернізм», маючи на увазі конфронтацю дизайнерів із модернізмом.

Назва книги Monkey Business — «мавпячий бізнес» — позначає обдурювання, темні справи, шури-мури, це реакція дизайнерів на критику, а також назва їх видатного об'єкта. 

Видавництво Skira Rizzoli, 2016, тверда обкладинка, 256 сторінок, 318 x 318 мм, ISBN: 9780847848300

АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується, наберіть звичайний текст
    Недобре           Добре