Брелок Vlieger & Vandam 'Knife' мідний

Брелок Vlieger & Vandam 'Knife' мідний

  • Бренд: Vlieger & Vandam
  • Код товару: Vlieger & Vandam Charm Knife Copper 30402
  • Доступність: 1
Ціна 3 300грн. Без ПДВ: 3 300грн.
Вилітати з сумкою Vlieger & Vandam з Борисполя - задоволення. Незаймане почуття гумору наших митників не затьмарене глобальною війною з тероризмом. Побачивши муляж холодної або вогнепальної з...

Вилітати з сумкою Vlieger & Vandam з Борисполя - задоволення. Незаймане почуття гумору наших митників не затьмарене глобальною війною з тероризмом. Побачивши муляж холодної або вогнепальної зброї у вас на сумці, вони посміхаються вам як діти і просять пограти. Інакше в Західній Європі, де вас попросять здати таку сумку в багаж. Тамтешнє розуміння безпеки інше. Саме це педалювання теми насильства і криміналітету спонукало Кароліну Флігер і Хайна ван Дама 2002 року зпроектувати сумку про страх. Про небезпеку. Про вигадану загрозу. Про всесвітню пропаганду насильства і стресозалежність.

Сумка Vlieger & Vandam із муляжем ножа увійшла до перманентної колекції нью-йоркського музею МОМА як видатний об'єкт сучасного дизайну. Але літати з такими сумками правда не варто. Також не радимо ходити з ними в банки та інші місця, де проводять огляд. Будь-які предмети, навіть нагадують холодну або вогнепальну зброю, можуть поранити психіку людей, які побували в неприємній ситуації. Якщо ви емпатічним і не бажаєте нікого збентежити, заведіть скромний знімний брелок габаритами 29 x 6 см.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується, наберіть звичайний текст
    Недобре           Добре