Умови доставки та повернення, безпека платежів

Вітаємо в нашому магазині!

Якщо ви впевнені у виборі, радимо зробити замовлення на сайті, сплативши за допомогою платіжної картки.

Доставка з Not Basement здійснюється після оплати товару сервісом «Нова Пошта». Послугу накладеного платежу не практикуємо.

Для замовлень на суму від 3000 грн доставка безкоштовна. Якщо ви замовляєте шкарпетки Socksmith, від 3 пар доставка також безкоштовна.

Оплата товарів готівкою можлива в магазині Not Basement за адресою: Київ, вул. Костянтинівська, 75, щодня з 11:00 до 20:00. Оплата здійснюється в національній валюті, в підтвердження видаємо товарний чек.

Для самовивозу рекомендуємо відкласти товари. Товари, які не були оплачені, чекатимуть протягом 2 діб.

 

Оплата картками

Not Basement приймає оплату платіжними картками: в магазині можна сплатити терміналом, на сайті через платіжну систему.

Як відбувається оплата на сайті? Під час оформлення замовлення оберіть, будь ласка, спосіб оплати: «Visa / MasterCard». Після цього ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де необхідно підтвердити оплату. Гарантуємо безпеку онлайн-платежів без комісій і додаткових витрат.

Щоб отримати товар, сплачений карткою, просимо мати паспорт для підтвердження ПІБ.

Накладені платежі не практикуємо, замість них у разі сумнівів пропонуємо самовивіз із магазина.

 

Безпека платежів
Для запобігання шахрайства з використанням реквізитів платіжних карток всі операції, в яких використовуються дані про картку, здійснюються на захищеній сторінці процесингового центру банку, безпеку якого підтверджено сертифікатом PCI DSS. Щоб забезпечити сучасні заходи безпеки онлайн-платежів, ми підтримуємо послуги забезпечення безпеки Verified by Visa і MasterCard® SecureCode ™. Будь ласка, натисніть на відповідний логотип для отримання додаткової інформації.

 

Повернення товарів
Повернення товарів регламентовано «Законом України про захист прав споживачів». Ви можете повернути товар протягом 14 днів після покупки (крім парфумерії та шкарпеток), якщо він не використовувався, зберіг товарний вигляд, споживчі властивості та ярлики, за умови наявності документів, які підтверджують факт покупки.

У разі повернення товару просимо зв'язатися за телефоном +380503347666, або написати на info@basement.kiev.ua. Найпростіше зробити повернення безпосередньо за адресою: Київ, вул. Костянтинівська, 75, щодня з 11:00 до 20:00. Як варіант, попросимо відправити товар назад за допомогою служби доставки. Якщо збережений товарний вид, ми обміняємо його або повернемо гроші.

Повернення коштів на платіжну карту здійснюється протягом 5 днів після отримання заявки на повернення.


Дякуємо!