Про нас

 

Люди з вільним мисленням із 2009 року обирають у NOT Basement одяг незалежних марок.

У таких речах ми майже не зустрічаємо двійників на вулицях рідних міст, Європи та світу.

Наш магазин єдиний в Україні представляє голландський дует Vlieger & Vandam, англійські бренди Klements, Sister Jane та Sugarhill, пухові вироби з Нью-Йорка Snowman New York і шкарпетки Socksmith. Якість ідеї і виконання авторських речей виділяють із натовпу.

У NOT Basement зручно купувати породисту оптику, ілюстровані книги, дизайнерські меблі і авторську парфумерію, а ще у нас проходять регулярні парфумерні лекції, воркшопи та курси.

Щодня з 11:00 до 20:00

+380503347666

 

Оплата картками

 

Not Basement приймає оплату платіжними картками: в магазині можна розплатитися терміналом, на сайті через платіжну систему.

Як відбувається оплата на сайті? Під час оформлення замовлення оберіть, будь ласка, спосіб оплати: «Visa / MasterCard». Після цього ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де необхідно підтвердити оплату. Гарантуємо безпеку онлайн-платежів без комісій і додаткових витрат.

Щоб отримати товар, сплачений карткою, просимо мати паспорт для підтвердження ПІБ.

Накладені платежі не практикуємо, замість них у разі сумнівів пропонуємо самовивіз із магазина.

 

Повернення товарів

Повернення товарів регламентовано «Законом України про захист прав споживачів». Ви можете повернути товар протягом 14 днів після покупки (крім парфумерії та шкарпеток), якщо він не вікорістовувався, зберіг товарний вигляд, споживчі властивості та ярлики, за умови наявності документів, які підтверджують факт покупки.

У разі повернення товару просимо зв'язатися за телефоном, вказаним на сайті, або написати на info@basement.kiev.ua. Найпростіше зробити повернення безпосередньо за адресою: Київ, вул. Нагірна, 15, щодня з 11:00 до 20:00. Як варіант, попросимо відправити товар назад за допомогою служби доставки. Якщо збережений товарний вид, ми обміняємо його або повернемо гроші.

Повернення коштів на платіжну карту здійснюється протягом 5 днів після отримання заявки на повернення.


 

Безпека платежів

Для запобігання шахрайства з використанням реквізитів платіжних карток всі операції, в яких використовуються дані про картку, здійснюються на захищеній сторінці процесингового центру банку, безпеку якого підтверджено сертифікатом PCI DSS. Щоб забезпечити сучасні заходи безпеки онлайн-платежів, ми підтримуємо послуги забезпечення безпеки Verified by Visa і MasterCard® SecureCode ™. Будь ласка, натисніть на відповідний логотип для отримання додаткової інформації.