Окуляри Pomellato PM0003S 02 блакитні

  • Бренд: Pomellato
  • Код товару: Pomellato PM0003S 02
  • Доступність: 1
7 000грн. 17 600грн. Без ПДВ: 7 000грн.
Усього за півстоліття історії ювелірний бренд Pomellato переписав правила індустрії. По-перше, взяв на озброєння філософію prêt-à-porter, перетворивши прикраси з інвестицій та символу статусу на ...

Усього за півстоліття історії ювелірний бренд Pomellato переписав правила індустрії. По-перше, взяв на озброєння філософію prêt-à-porter, перетворивши прикраси з інвестицій та символу статусу на повсякденний елемент моди. Крім того, став випускати колекції не коли вийде, а в регулярному сезонному ритмі.

Рекламні кампанії, яки теж стали регулярними, сфокусувалися не на красі виробів, а на іронічних жанрових сценах у виконанні Хельмута Ньютона, Паоло Роверсі та інших піонерів. До спікерів бренду залучалися особистостей, чия оригінальність бігла попереду їх слави, від Боя Джорджа до Тільди Свінтон. Такі експерименти дозволили Pomellato стати п'ятим найбільшим ювелірним брендом Європи.

Сонцезахисні окуляри Pomellato також можна назвати оптичними ювелірними виробами. Ця оправа успадковує сміливі ювелірні традиції Pomellato: в ній крапаны ​​- лапки, яки традиційно використовувалися для крепежкі каменів - виступають значимими декоративними елементами.

Діаметр лінзи 48 мм, довжина моста 24 мм, довжина завушника 140 мм. Категорія фільтра: 03

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується, наберіть звичайний текст
    Недобре           Добре