Хустка Klements x British 'Museum', 140x140, шовк і бавовна

  • Бренд: Klements
  • Код товару: Klements British Museum Cotton Silk
  • Доступність: 1
Ціна 5 200грн. Без ПДВ: 5 200грн.
Хустка Klements «Британський музей» — колаборація художниці Шарлотти Аллен з одним з найбільших музеїв світу. У композиції платка увічнені знакові експонати. У центрі — Венера Таунлі, дорогоці...

Хустка Klements «Британський музей» — колаборація художниці Шарлотти Аллен з одним з найбільших музеїв світу. У композиції платка увічнені знакові експонати.

У центрі — Венера Таунлі, дорогоцінна давньоримська скульптура. Хоча в XVIII столітті мармуровій богині відновили відбиті руки, від долі не втечеш: не так давно на корпоративній вечірці офіціант відбив Венері великий палець. Впадають в око бронзові скульптури — Кішки Гайер-Андерсона з сережками у вухах і носі. І тут не без драми: британці рішуче відмовляються повертати ці скарби на батьківщину, адже іх закуповували приватні колекціонери. Скандал стосується і мармурової голови коня з колісниці богині Селени, яка прикрашала раніше Парфенон. 

Хай там як, експонати подружилися і вдало сусідять на хустці. Хустка щедрими габаритами 140 х 140 см виконана з суміші шовку і бавовни на традиційній італійській мануфактурі озера Комо.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується, наберіть звичайний текст
    Недобре           Добре