Окуляри Pomellato PM0002S 001

  • Бренд: Pomellato
  • Код товару: Pomellato PM0002S 001
  • Доступність: 1
3 000грн. 15 100грн. Без ПДВ: 3 000грн.
Ювелірний бренд Pomellato молодий: Піно Раболіні заснував його в Мілані 1967 року, коли бунтівні настрої опанували суспільством, коли почали говорити про права жінок, а прет-а-порте переміг кутюр...

Ювелірний бренд Pomellato молодий: Піно Раболіні заснував його в Мілані 1967 року, коли бунтівні настрої опанували суспільством, коли почали говорити про права жінок, а прет-а-порте переміг кутюр. Застосувавши філософію прет-а-порте до ювелірних виробів, майстри Pomellato стали використовувати напівкоштовні камені, а дорогоцінним надавати нестандартні форми і авангардно їх комбінувати. Зате саме виробництво традиційне: не так вже й багато ювелірних будинків можуть похвалитися тим, що всі вироби виготовляють у домашньому ательє, а камені закуповують необробленими.

Прикраси Pomellato легко впізнати і складно скопіювати. А колекція окулярів черпає натхнення в легендарних лінійках бренду. Наприклад, ця декоративна, але функціональна котяча оправа Pomellato з різнокольорових шарів напівпрозорого ацетату натякає на колір і фактуру дорогоцінних каменів.

Діаметр лінзи 51 мм, довжина моста 18 мм, довжина завушника 145 мм. Категорія фільтра: 03

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується, наберіть звичайний текст
    Недобре           Добре