Оренда одягу

Сітка
Перелік
Показано з 1 по 4 із 4 (усього 1 сторінок)

Дизайнерський, вінтажний та авторський одяг в оренду

Костюми напрокат для кліпів, реклами, серіалів та кіно 

аренда

Якщо ви стиліст, реквізитор, костюмер, музикант чи режисер — у Not Basement можлива оренда одягу для знімального майданчика. Наш магазин сфокусований на рідкісних речах незалежних брендів, у яких складно, майже неможливо зустріти двійників. Тому оренда сукні з нашого арсеналу — простий спосіб отримати незвичайну річ. Це може бути особлива річ зі змістом, яка посилить сенс твору та стане додатковим предметом для обговорення шанувальників. Або, навпаки, скромна, але ідеальна за брифом річ напрокат, яка не відволікає уваги від сюжету та ідеї.

Наші співробітники щасливі надати одяг в оренду творчим людям, особливо якщо ми з вами на одній хвилі і ваші роботи несуть важливу гуманітарну й просвітницьку місію.

У магазині Not Basement можливий не лише прокат одягу — ми також готові вручити вам для корисних цілей аксесуари, окуляри та меблі.

Умови оренди: 15% вартості речі, застава в стандартному випадку, термін оренди до 3 діб, гнучкі умови для постійних партнерів

 

Одяг напрокат для подій та повсякденного життя

Якщо ви хочете мати особливий вигляд, коли ловите букет на весіллі друзів, або готуєтеся до незвичайної співбесіди, можливо, купувати нічого не варто, доречніше взяти костюм в оренду. Можливо, ваш повсякденний гардероб вимагає перегляду, але ви не впевнені, чи зживетеся з новим образом? Спробуйте поекспериментувати та орендувати незвичайні брендові речі. Взявши дизайнерські сукні напрокат та поживши з ними, ви зможете ухвалити вірне рішення, яке навряд чи осяє вас за 14 хвилин у примірювальній.

Багатьом із нас до душі свідоме споживання, але боротьба з бажанням накопичувати непотрібні речі суперечить цікавістю до моди. Послуги з оренди одягу допомагають знайти золоту середину — купувати менше та насолоджуватися новинками, змінювати образи, не захаращуючи шафу. А ще сукні напрокат — подарунок вашій психіці та совісті, адже вам не доведеться каятися та шкодувати про імпульсні покупки.

Умови оренди: 20% вартості речі, застава в стандартному випадку, термін оренди до 2 діб, гнучкі умови для постійних партнерів

 

Оренда одягу для фотосесії 

Оренда суконь для фотосесії — це до нас! Фахівці допоможуть підібрати експресивний одяг або фонові речі, які не відволікатимуть від головної ідеї. Будь ласка, приходьте зі своїм фотографом або стилістом — або ж можемо створити спільний чат, аби разом відібрати відповідні образи.

Умови оренди: 10-15% вартості речі, застава в стандартному випадку, термін оренди до 2 діб, гнучкі умови для постійних партнерів

 

 

Будь ласка, не забудьте надіслати нам фото, будемо вдячні.

Забронювати одяг для прокату:

info@basement.kiev.ua

+380503347666

 

 

Чи можна приміряти одяг перед орендою?

Перш ніж взяти одяг в оренду для фотосесії або для життя, радимо приміряти речі в магазині (Київ, вул. Костянтинівська, 75). Якщо примірка неможлива, доцільно обговорити нюанси під час дискусії телефоном.

Як повернути речі, взяті у прокат? 

Бажано особисто або попросити вашого представника, але ми завжди домовимось.

Чи можна взяти речі напрокат день у день? 

Найчастіше так, але краще уточнити обрані позиції заздалегідь, щоб ми їх підготували. Магазин працює щодня з 11:00 до 20:00.

Що робити, якщо річ не підійшла і ви її не використовували? 

У таких випадках ми не зможемо відшкодувати вартість оренди, тому радимо ретельно відбирати та приміряти вбрання.  

Що робити, якщо орендована річ забруднена чи пошкоджена? 

Постараємося знайти доречне рішення у вигляді хімчистки, ремонту або додаткової оплати.

Чи можна орендувати у вас одяг для дітей? 

Поки що можемо запропонувати лише костюми напрокат для дорослих та підлітків.

Чи будь-яка річ із асортименту доступна для прокату? 

Це залежить від конкретної речі. Просимо заздалегідь узгодити вибрані артикули. Втім, наша костюмерна не обмежується асортиментом магазину, і ми готові працювати з особливими побажаннями.