Блог

Що хотів сказати автор?

Запрошуємо тих, кого цікавить нюх і світ ароматів, послухати парфумера Влада Зварича. Влад — голова Гільдії парфумерів України та «ніс» незалежного бренда української високої парфумерії Arboretum. Автор пояснить промовисту назву марки і познайомить поціновувачів із ідеями та образами, які лягли в основу композицій.

Далі ...

П'яні вишні

Cherry Punk: вишнево-панківська новинка від Room 1015. Цей бунт елегантний, наче хтось із посмішкою демонструє вам доглянутий середній палець.

Далі ...

Лекція: фрукти в парфумерії

#ПарфКлуб презентує розкішну літню тему: фрукти та ягоди у парфумерії. Розглянемо компоненти, якими «носи» передають у композиціях малину, персики, вишні, порічки або манго, і власне аромати, в яких є або навіть домінує соковитий, їстивний аспект. Плануємо пригощати гостей дивними, цікавими, рідкісними фруктами.

Далі ...

Розклад парфумерних зустрічей

Щотижня у Not Basement проходять тематичні ольфакторні зустрічі і воркшопи. Лектори знайомлять гостей із парфумерними раритетами та інгредієнтами, знімаючи надуману завісу професійної секретності і заохочуючи сприймати аромати усвідомлено.

Далі ...

Морські аромати 12 червня

Якщо в парфумерії вам симпатичні морські ноти, сподобається і чергова лекція парфумерного клуба. Навіть якщо ви переситилися акватичними акордами ще у 90-ті, все одно сподобається: нова хвиля міцно відрізняється від колишнього тренду. Відтепер ви не плутатиме аромати розсолу та моря!

Далі ...

Новий самозахист

Винахідливі способи самозахисту голландців Vlieger & Vandam: тепер також кігті. Віртуозні муляжі покликані стати ангелами-охоронцями і захистити господаря. 

Далі ...

Курс «Парфумерний художник»

Ви захоплені світом ароматів і мрієте створювати власні парфуми? Ксандра Осініна, яка пройшла шлях від самоучки до власної парфумерної марки, поділиться знаннями й досвідом. Ксандра працює з парфумерією так, як пише картини. Цей авторський метод вона і продемонструє бажаючим. Ні, вона не навчить вас робити таку парфумерію, яку продають в універмагах і дьюті-фрі, це будуть інші аромати. Створення індивідуальної парфумерії власними руками — ефективна арт-терапія, якою можна займатися навіть у куточку, де є місце для дюжини пляшечок. Автор сподівається успішно пройти з учнями шлях пізнання і на іншому березі зустрітися колегами. 

Далі ...

Чому виють вовки

Коли вовк виє, він повідомляє товаришам про добичу, підтверджує права на територію або шукає партнера. Вважається, що вовки виють на місяць, але насправді він їх зовсім не цікавить.

Далі ...

Parfhub 6 лютого: секс чи гендер?

Повертаючись до теми сексу: нарешті найфривольніша парфумерна зустріч року! Навмисно до гендерних свят! Одягайтеся вкрай безсоромно і вульгарно, або зумисно цнотливо, аби на 2 години загрузнути в світі розпусних, хтивих, нешанобливих ароматів. 

Далі ...

А тепер каруселі!

Свіжа колекція англійців Sister Jane під назвою 'The Grand Carousel' присвячується вінтажним паркам атракціонів, ярмаркам і романтичним спогадам, які зберігаються про ці безтурботні дні на все життя.

Далі ...
Показано з 1 по 10 із 20 (усього 2 сторінок)